به وب سایت شهرك فناوري صنايع شيميايي شيراز خوش آمدید    ::                               

چهارشنبه 27 تیر 1397 ساعت 05:33

حضور فن بازار منطقه ای استان فارس در نشست سراسری فن بازارهای منطقه‌ای کشور در تبریز

نشست سراسری فن بازارهای منطقه ای کشور به کار خود پایان داد.
چهارمین نشست سراسری فن بازارهای منطقه ای کشور ظهر روز پنج شنبه 15 مرداد 94 در تبریز به کار خود پایان داد.
به‌ گفنه مهندس شیرازی مدیر فن بازار منطقه ای استان فارس، این نشست طی 2 روز با هدف بررسی عملکرد فن بازارهای منطقه ای زیر نظر مرکز فن بازار ملی ایران به میزبانی استان آذربایجان شرقی برگزار شد و ضمن ارائه گزارش عملکرد 11 فن بازار منطقه ای کشور، موضوعاتی از قبیل نحوه بهبود عملکرد فن بازارها، نحوه تعامل با دستگاه‌های اجرایی و پژوهشی استانی، شبکه سازی بین فن بازارها و ... بررسی شد و تبادل تجربیات و دانش بین مدیران و کارگزاران فن بازارهای کشور صورت پذیرفت.
 
در این نشست، بازار دارایی فکری فرابورس ایران و کارکردها و فرآیندهای بازار نیز تشریح شد و نقش فن بازارهای استانی در این بازار مورد بحث و بررسی قرار گرفت. در برنامه سال 1394 فن بازارهای منطقه ای، حداقل 75 اختراع از این 11 استان پس از ارزیابی اولیه به بازار دارایی فکری معرفی خواهد شد.
 
تشریح آخرین وضعیت طرح لیزینگ محصولات دانش بنیان و همفکری درخصوص نحوه نقش آفرینی فن بازارهای منطقه ای در این خصوص و همچنین دموی پورتال جدید شبکه فن بازار ملی ایران نیز ارائه شد و بزودی از سامانه جدید فن بازار ملی ایران رونمایی خواهد شد.
 
خاطر نشان می سازد بر طبق ابلاغیه شورای عالی انقلاب فرهنگی و بر طبق نقشه جامع علمی کشور، ساماندهی فن بازارهای عمومی و ایجاد فن بازارهای تخصصی به معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری واگذار شده و این مهم، از سوی معاونت علمی و فناوری به مرکز فن بازار ملی ایران تنفیذ شده و در همین راستا تاکنون 11 فن بازار منطقه ای در استانهای آذربایجان شرقی، اصفهان، خراسان رضوی، خوزستان، سمنان، فارس، قم، کرمان، مرکزی، هرمزگان و همدان ایجاد شده است و درخواست ایجاد 9 فن بازار جدید در 9 استان نیز در حال حاضر به مرکز فن بازار ملی ایران واصل شده و در حال طی روند قانونی خود می باشد.
به اطلاع می رساند فن بازار منطقه ای استان فارس در شهرک فناوری صنایع شیمیایی به ارائه خدمات در خصوص تجاری سازی فناوری و محصولات فناورانه فعالیت دارد.
 
   1394/5/19 13:35

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.5/10 (تعداد آرا 10 نفر )