به وب سایت شهرك فناوري صنايع شيميايي شيراز خوش آمدید    ::                               

دوشنبه 28 خرداد 1397 ساعت 08:05

برگزاری مراسم جشنواره صالحین سازمان بسیج کارگری در سالن مرکز خدمات کسب و کار و شهرک فناوری شهرک صنعتی بزرگ شیراز

جشنواره صالحین سازمان بسیج کارگری  استان فارس در سالن جلسات سازمان علم و فناوری واقع در شهرک صنعتی شیراز با حضور سردار کریمی، مسئول سازمان بسیج کارگری کشور برگزارو از برگزيدگان تجليل شد.

به گزارش روابط عمومي شركت شهرك هاي صنعتي فارس،در اين جشنواره كه با هدف  شد هدف تجليل از واحد هاي برتر در اجراي طرح هاي  اقتصاد مقاومتي برگزارشد،از برگزيدگان با  اعطای لوح تقدیرتجليل شد.

لازم به ذکر است که 20 طرح اجرا شده در زمینه اقتصاد مقاومتی در کارگاهها و کارخانجات استان فارس به دبیرخانه این جشنواره ارسال  شده بود که 3 طرح از میان این طرحها حائز رتبه های اول تا سوم شدند.

سرهنگ حمیدی مسول سازمان  بسيج كارگري سپاه فجر فارس در ايين اختتاميه جشنواره گفت: با فراخوان انجام شده توسط سازمان بسیج کارگری و مکاتبات انجام شده و ارسال پوستر به شهرستانهای استان فارس نهایتاً 20 طرح به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که این طرحها با کمک سازمان بسیج علمی و پژوهشی مورد ارزیابی و داوری قرار گرفت.

 

وي با بيان اينكه  همه این طرحها ،طرحهای خوبی بودند گفت:پس از ارزيابي هاي كارشناسي  3 طرح را از میان این طرحها انتخاب شدند.

حمیدی در ادامه بیان  داشت:  با توجه به اینکه سازمان بسیج کارگری فارس حائز رتبه اول در جشنواره مالک اشتر شده اند بر آن شدیم تا از 3 فرمانده حوزه برتر تجليل شد

   1396/10/13 12:22

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
0/10 (تعداد آرا 0 نفر )